f1liga15banner_prawo

Pobierz Adobe Flash player

 • Poleć F1Liga.pl

 • Logowanie

  
 • Pitlane Shout

  Latest Message: 2 weeks ago
  • Igorini : to już nie gracie? pośmigałby, pozdro! :)
  • Keeny : Pozdrawiam starych druhów co tu jeszcze zajrzą ;)
  • Keeny : Hiroszima jakaś? :o
  • Keeny : OMG co tu się stało pod koniec czerwca 2015?
  • Flover : Pozdrawiam ;)
  • marud : Pozdrówka nirgal :)
  • marud : Hej, miło, że ktoś tutaj jeszcze zagląda :)
  • Zozol : grywa ktos w f1 2016 ale na xboxie ?? ;)
  • Zozol : kope lat ;p?
  • admich : F1 liga już chyba umarła :(

  Only registered users are allowed to post

 • Online

  Brak
 • Następny wyścig

  Tor
  Silverstone Circuit
  Lokalizacja
  Northamptonshire, Anglia
  Długość toru
  5,891 km.
  Dystans Wyścigu
  34 okr.
  Sesje treningowe
  I   sesja tr. 27.06
  godz.20:00
  II  sesja tr. 28.06
  godz.20:00
  III sesja tr. 04.07
  godz.20:00
  Wyścig i kwalifikacjie
  Data
  05.07.2015r
  Start wyścigu
  godz.20:00
 • Wyniki na żywo

 • Ostatnio na ForumThe winner is .... Error , relacja z GP Czech.

I oto nadszedł czas ostatniego wyścigu w sezonie 2009. Tym razem wyścigówki naszych kierowców rywalizowały na przepięknie położonym torze w Brnie. Piękne hostessy, ale niestety w zimowych kurtkach, świetni kibice oraz przyjazna atmosfera towarzyszyła nam przez całe Grand Prix.
Pogoda była niepewna… śnieg z deszczem mógł pokrzyżować plany organizatorów. Ostatecznie wyścig odbył się przy przebijającym się z wysoka słońcu.

Podczas GP Czech został także ustanowiony nowy rekord frekwencji: do wyścigu startowało 28 zawodników z 15 załóg.

Kwalifikacje zdominował Ari Antero, który uzyskał czas ponad sekundę lepszy od drugiego w klasyfikacji K11. Na trzecim miejscu zameldował się Waler z minimalnie lepszym czasem od czwartego Petera Nemsili i piątego daReckiego.
Praktycznie od trzeciego miejsca różnice w czasach zostały spłaszczone do minimum, rzędu 28 tysięcznych.

ImageWyścig przebiegł pod dyktando dwóch kierowców: Ariego i K11. Na stracie Ari musiał bronić się przed bardzo groźnym atakiem Walera, co wykorzystał K11 i został liderem. Potem jednak jechali oni własnym tempem, dużo szybciej od pozostałych. W całym wyścigu mogliśmy oglądać bardzo interesujące walki kilku kierowców. Na początku wyścigu istniała grupka z pozycji 4-9, w której znajdowali się: daRecki, king81, Daszek, Error, Peter Nemsila i Waler. Stoczyli oni bardzo emocjonującą walkę o jak najlepsze miejsce. Na pochwałę zasługuje młody, debiutujący kierowca kbl_pl, który mimo swojego pierwszego występu w lidze, zdołał awansować z 24 miejsca na 8. W drugiej fazie wyścigu walkę toczyli ze sobą Daszek i Error oraz CACtuS i Yano. Trwała ona prawie do samego końca wyścigu i budziła wiele emocji wśród kibiców.

I nadszedł oto koniec ostatniego w sezonie wyścigu. K11 obronił swoją wywalczoną na pierwszym zakręcie pozycję i wygrał wyścig. Ponad 4 sekundy za nim na mecie zameldował się Ari Antero. Trzecie miejsce zajął daRecki.
A oto krótkie podsumowanie sezonu 2009.
Mistrzem w tym roku został Error z dorobkiem 295 punktów. 39 punktów za nim uplasował się Waler, trzecie miejsce zajął Peter Nemsila.Image
Mistrzostwo konstruktorów wywalczył zespół WMD Xanavi Racing, drugie miejsce padło łupem Gulf Racing. Silesian GT Racing zajęło trzecie miejsce.

Pieszy oraz Flying Lizard zespół uczestniczyli jako jedyni we wszystkich wyścigach. Najwięcej zwycięstw w sezonie odniósł daRecki, który zameldował się na mecie jako pierwszy cztery razy.
Podczas gali rozdania nagród zdarzył się dziwny przypadek. W pewnym momencie wszyscy zawodnicy zniknęli, razem z nimi zniknęły także wszystkie piękne hostessy… Mamy nadzieję że nie dowiedzą się o tym żony kierowców…

Gratulacje dla zwycięzców! Gratulacje dla mistrza!

Administracja GT ze swojej strony pragnie podziękować wszystkim zawodnikom za udział w zabawie przez cały sezon. Bez was nie odbyłoby się tyle wyścigów i nie bylibyśmy świadkami takich emocji.
Przy działaniu GTliga w sezonie 2009 udział brali, Lengyel, Darecki, Grzes, Alex, Piotr Mocarz, Gremlin, Mario F1, Cactus, Error, K11 , pol, Pieszy. Admini z F1 którzy nam pomagali Nirgal, Ash, Marb, Benethor, Shyha.


Przygotował djescape
 
Nasz GTligaTV od dwóch GP nie otrzymała oficjalnej akredytacji na wyścigi i nie przeprowadziła relacji. Udało nam się dotrzeć do prywatnych materiałów filmowych jednego z uczestników, które prezentujemy poniżej.