f1liga15banner_prawo

Pobierz Adobe Flash player

 • Poleć F1Liga.pl

 • Logowanie

  
 • Pitlane Shout

  Latest Message: 2 weeks ago
  • Igorini : to już nie gracie? pośmigałby, pozdro! :)
  • Keeny : Pozdrawiam starych druhów co tu jeszcze zajrzą ;)
  • Keeny : Hiroszima jakaś? :o
  • Keeny : OMG co tu się stało pod koniec czerwca 2015?
  • Flover : Pozdrawiam ;)
  • marud : Pozdrówka nirgal :)
  • marud : Hej, miło, że ktoś tutaj jeszcze zagląda :)
  • Zozol : grywa ktos w f1 2016 ale na xboxie ?? ;)
  • Zozol : kope lat ;p?
  • admich : F1 liga już chyba umarła :(

  Only registered users are allowed to post

 • Online

  Brak
 • Następny wyścig

  Tor
  Silverstone Circuit
  Lokalizacja
  Northamptonshire, Anglia
  Długość toru
  5,891 km.
  Dystans Wyścigu
  34 okr.
  Sesje treningowe
  I   sesja tr. 27.06
  godz.20:00
  II  sesja tr. 28.06
  godz.20:00
  III sesja tr. 04.07
  godz.20:00
  Wyścig i kwalifikacjie
  Data
  05.07.2015r
  Start wyścigu
  godz.20:00
 • Wyniki na żywo

 • Ostatnio na ForumSC USA - relacja z wyścigu B2

    Już po raz trzeci witam Państwa ze słonecznego wybrzeża Stanów Zjednoczonych z miasta Long Beach, w którym za chwilę rozpoczną się kwalifikacje do zapowiadającego się arcyciekawie Wyścigu B2! Arcyciekawie, bo patrząc na listę startową nie mogę znaleźć mniejszych, czy większych faworytów do zwycięstwa w tej rundzie mistrzostw… trzeba usiąść wygodnie w fotelu i delektować wspaniałą walką, która rozpocznie się już za kilka sekund!
Kwalifikacje:
    Jeszcze na dobre nie rozpoczęła się sesja kwalifikacyjna, a już kierowcy „tłumem” pędzą na tor! Czekamy na pierwsze czasy… wow! Wspaniały rezultat Ron_Roniego! Myślę, że niezależnie od tego co się będzie działo na torze czas 1:01,499 da zawodnikowi Skynet Racing czoło stawki… fotkaTymczasem przenosimy się do bolidu V&C Racing Team kierowanego przez Chrapcia… pierwszy sektor jest naprawdę obiecujący! Po drugiej części toru jest najszybszy! Ależ emocje… przed bolidem numer 75 jedzie KloCo, miejmy nadzieję, że Chrapcio nie straci na tym cennych setnych części sekundy… pierwszy! Minimalnie poprawia dotychczasowy najlepszy rezultat. Minęło zaledwie pięć minut sesji kwalifikacyjnej, a już oglądamy tak dobre czasy i wspaniałą walkę o Pole Position! Co raz to nowi kierowcy robią swoje „szybkie kółka” i stawka nam się zacieśnia… miedzy czwartym Wlozajem, a siódmym basztardo są zaledwie 132 tysięczne sekundy! Sesja powoli dobiega nam końca… jedziemy teraz z basztardo… czy uda mu się poprawić swój czas? Wjeżdża właśnie w trzeci sektor… ajj… szkoda… kierowca popełnia błąd w nawrocie, nie ma już szans poprawić swojego rezultatu, czyli pozostaje na siódmej pozycji. Tak kończy się sesja kwalifikacyjna do Wyścigu B2… podsumowując… Pole Position dla Chrapcia, drugi ruszy Ron_Roni, za ich plecami ustawią się Ptasior, Wlozaj i reszta siedemnastoosobowej stawki.

Wyścig:
    Kierowcy już siedzą w bolidach i w pełnym skupieniu czekają na sygnał do startu, inżynierowie wyścigowi zaciskają kciuki za swoich podopiecznych, widownia zamarła… jest czerwone światło, drugie, trzecie, czwarte… zielone! Ależ wspaniale ruszył KloCo! Z siódmego miejsca przebija się, aż na trzecie… duże brawa dla kierowcy Rookies Team! fotkaTymczasem dopiero teraz do walki włączają się Wlozaj, qaras i smigiel, którzy startowali z pitlane. Niestety trzecie okrążenie i pierwszy pechowiec… basztardo zbyt optymistycznie zaatakował zakręt rozpoczynający trzeci sektor, co skończyło się uderzeniem w barierę z opon i pierwszym nieplanowanym zjazdem do mechaników. Przenosimy się do środka stawki, gdzie trwa zacięta walka o dziesiąte miejsce, Oldracera bezlitośnie naciska cichu78… atakuje! Nieudanie… świetnie broni się zawodnik zespołu Scuderia X-Fighters. Ajj… wypadek! Oldracer zostaje uderzony w tył przez zawodnika Bloodmoon GP… zdaje się, że to już koniec zmagań dla tych kierowców. TDS jedzie bez przedniego skrzydła… shyha także, co się stało? Czekamy na powtórkę… shyha popełnia błąd za rondem, mówiąc językiem kierowców wykręcił „spina”, nadjeżdżający z tyłu TDS nie zdołał uciec przed uderzeniem w zawodnika zespołu Unknown F1 Team. Jedenaste okrążenie i lider w pitlane… Chrapcio narzucił świetne tempo w początkowej fazie wyścigu więc jeśli Ptasior myśli o odebraniu mu miejsca pierwszego po swoim tankowaniu musi wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Jest kierowca Crazy GT F1 Team na tankowaniu… jednak miał za małą przewagę nad Chrapciem… jest w tej chwili trzeci, bo pierwszy jedzie Welter, który jeszcze ani razu nie odwiedził swoich mechaników. Niestety z wyścigu odpada kolejny kierowca… to KloCo, któremu najwyraźniej interwencja mechaników nie pomogła i jego samochód nadal prowadził się niepewnie, efekt? Uderzenie w ścianę i koniec udziału tego zawodnika w dalszej walce. Minęła zaledwie połowa wyścigu, a Chrapcio już po raz drugi melduje się w pitlane… czyżby ten kierowca zdecydował się na jazdę, aż na trzy postoje? Ojojoj… mamy pierwszego zawodnika, któremu posłuszeństwa odmówił hamulce… to shyha tak szybko zniszczył swój układ hamulcowy, wystarczyło mu dwadzieścia osiem okrążeń toru Long Beach. Błąd lidera! Chrapcio obraca swój bolid… a Ptasior skrzętnie to wykorzystuje i obejmuje prowadzenie w Wyścigu B2! Długo się nie pocieszył ze wspaniałej pozycji kierowca Crazy GT F1 Team… sektor trzeci zapewne będzie mu się śnił po nocach… popełnił w nim trzy błędy i dotkliwie uszkodził samochód. Osiem okrążeń do mety… wielokrotnie już wspominany Chrapcio płaci wielką cenę za wspaniałe tempo… uszkodzeniu ulegają hamulce. Prowadzenie tuż przed końcem wyścigu obejmuje Welter! Meta! Bezpośredni awans do Wyścigu A i zwycięstwo w zmaganiach grupy B2 zgarnia kierowca Vettel F1 Team… drugi na mecie melduje się Czarny_kon125, a podium dopełnia Bibik. Teraz żegnamy się już z USA i torem Long Beach, a ja zapraszam na kolejne relacje z wyścigów F1Liga.pl!
kula