f1liga15banner_prawo

Pobierz Adobe Flash player

 • Poleć F1Liga.pl

 • Logowanie

  
 • Pitlane Shout

  Latest Message: 8 hours, 3 minutes ago
  • Keeny : Pozdrawiam starych druhów co tu jeszcze zajrzą ;)
  • Keeny : Hiroszima jakaś? :o
  • Keeny : OMG co tu się stało pod koniec czerwca 2015?
  • Flover : Pozdrawiam ;)
  • marud : Pozdrówka nirgal :)
  • marud : Hej, miło, że ktoś tutaj jeszcze zagląda :)
  • Zozol : grywa ktos w f1 2016 ale na xboxie ?? ;)
  • Zozol : kope lat ;p?
  • admich : F1 liga już chyba umarła :(
  • Cichy70 : f1 2016 teraz smigam :)

  Only registered users are allowed to post

 • Online

  Brak
 • Następny wyścig

  Tor
  Silverstone Circuit
  Lokalizacja
  Northamptonshire, Anglia
  Długość toru
  5,891 km.
  Dystans Wyścigu
  34 okr.
  Sesje treningowe
  I   sesja tr. 27.06
  godz.20:00
  II  sesja tr. 28.06
  godz.20:00
  III sesja tr. 04.07
  godz.20:00
  Wyścig i kwalifikacjie
  Data
  05.07.2015r
  Start wyścigu
  godz.20:00
 • Wyniki na żywo

 • Ostatnio na ForumQwerz w ogniu pytań

W ogniu pytań Czesia1716 znalazł się Qwerz. Zapraszamy do lektury!

 


Czesiu1716: Zima to dla wielu kierowców czas odpoczynku od ligi i rywalizacji...Ty postanowiłeś walczyć mimo mieszanych uczuć co do moda i odrazu ustrzeliłeś z władziem dublet w wyścigu C. Spodziewałeś się takiego rezultatu?

 


Qwerz: Szczerze to nie spodziewałem się tak dobrego wyniku jaki udało mi się osiągnąć na Imoli wraz z moim TM’em Wladziem (któremu jeszcze raz serdecznie gratuluje wygranej), nawet mimo słabej frekwencji i jazdy w najsłabszym wyścigu.


Czesiu1716: Czy po takim sukcesie wzrósł Ci apetyt na dalszą jazdę?

 

Qwerz: Chęć do walki na torze jak najbardziej  jest, tylko nie na aktualnym modzie, który nie wpływa pozytywnie na moje odczucia podczas jazdy.
Nie jestem zresztą jedyny w swojej opinii co do CTDP i mam nadzieje, że coś na dalsze sezony (o ile nie wyjdzie rF2) się zmieni.

 

Czesiu1716: Przerwa zimowa to też odpoczynek od ścigania w realnym świecie F1. Światek Formuły 1 aż huczy od plotek, domysłów na temat kto? Gdzie? I z kim w zespole bedzie się ścigał w sezonie 2012. Jak odnosisz się do coraz głośniejszego "szeptania" o powrocie Roberta Kubicy i to powrocie wraz z zespołem Ferrari w sezonie 2013?


Qwerz: Z Robertem to tak naprawdę nic nie wiadomo więc nie pokuszę się o jakieś spekulacje dotyczące Niego.


Czesiu1716: A jak odnosisz się do rewelacji ostatnich miesięcy, czyli informacji o kontrakcie Kimiego Raikkonena z
Renault?


Qwerz: Raikkonen według mnie będzie się uczył od nowa Formuły 1 przez pierwszą połowę sezonu a później będzie wracał do swojej dawnej formy i mam nadzieje, że zobaczymy go jeszcze walczącego z Schumacherem jak parę lat temu (o ile mu się nie znudzi po sezonie), co zapewne uatrakcyjniło by wyścigi, gdyż sezon 2011 nie był zbyt ciekawy. Aktualnie to najbardziej bym chciał by Barrichello znalazł miejsce w jakimś teamie, najlepiej takim, który pozwolił by mu godnie zakończyć swój 20, prawdopodobnie ostatni sezon w Formule 1.


Czesiu1716:„Głośno” jest też w wirtualnym świecie, ma pojawić się lada dzień wersja testowa drugiej odsłony świetnie znanego wszystkim symulatora wyścigowego rfactor. Czy uważasz, że to dobry pomysł, by wypuścić na rynek najpierw wersję beta, za którą będzie trzeba zapłacić?


Qwerz: Dostęp do bety pod warunkiem, że kupiło się grę jeszcze przed jej premierą jest dobrym rozwiązaniem gdyż wzrasta prawdopodobieństwo iż ludzie, którzy dokonają zakupu siedzą bardzo mocno w rFactor i się po prostu znają lepiej od takich zwykłych graczy jak ja. Pozwoli to zapewne na szybsze i dokładniejsze wykrycie błędów co pomoże uniknąć ich w wersji finalnej gry.


Czesiu1716: Czego według Ciebie możemy się spodziewać po nowszej wersji?


Qwerz: ISI udostępniając wiele filmów oraz artykułów pozwala czuć wielki optymizm przed premierą kontynuacji co bardzo cieszy. Liczę na kompletny, udany produkt mimo iż nie do końca cieszy to, że prawdopodobnie będzie abonament.


Czesiu1716: Czy w obecnym symulatorze widzisz jakieś szczególne niedociągnięcia, które chętnie ujrzałbyś wyeliminowane?


Qwerz: Tak szczerze to nie mogę sobie przypomnieć błędów pierwszej części rFactora jako gry (nie poszczególnych modów), więc nie potrafię określić czy zrobiło by mi różnice czy zostaną one wyeliminowane czy nie.


Czesiu1716: Ostatnie pytania, troszkę z innej półki. Za nami święta, Sylwester...jak kierowca F1 spędza takie dni? Czy może pozwolić sobie na więcej odpoczynku, czy raczej stara się nie odpuszczać treningów i przygotowań? Jak wyglądało to w Twoim przypadku? Czego życzyłbyś sobie i wszystkim ligowiczom w nadchodzącym sezonie?


Qwerz: Ostatnimi czasu dość rzadko można mnie było zobaczyć na torze, więc Sylwester i Święta jakoś na to znacząco nie wpłynęły. Nie wolno dopuścić do tego by jazda odbywała się bez radości, więc odpoczynek co jakiś czas jak najbardziej się przydaje. Wszystkim ligowiczom życzę tego by radość z jazdy, nawet jeśli ich wyniki nie są najlepsze, nigdy ich nie opuściła oraz rozrywkowego karnawału ;)

 

Czesiu1716: Napisz mi w trzech zdaniach dosłownie jak podsumujesz weekend na Donnington Park, przygotowania i szanse na Long Beach

Qwerz: Weekend na Donington był zaskakująco dobry, z p21 które było na starcie udało się przebić na p4. Po drodze była magiczna walka z Oldracerem, za którą mu serdecznie dziękuję. Udało się pojechać na 1 pit co mnie dość zdziwiło gdyż podczas wcześniejszego fullsima byłem zmuszony jechać na dwa. Przygotowania jak zawsze, najpierw jazda na małej ilości paliwa by poznać tor, a później paliwa pod korek, hardy i krótsze lub dłuższe stinty. Od czasu do czasu jeszcze z moim TM’em Władziem sobie „ściagnke” urządzaliśmy co nam pozwoliło poznać dobre miejsca do wyprzedzania na tym torze.

Celem na Long Beach jest dojechanie. Patrząc po poprzednich wyścigach oficjalnych można się spodziewać, że również bardzo mało osób ukończy ten wyścig. Puli jakoś na siłę nie planuję kręcić więc A bym się nie spodziewał.

Na koniec chciałbym pozdrowić wladzia, rosia i benethora.

 

Cz1716:  Dziękuję bardzo.

 

Zapraszamy do komentowania na forum!